Cennik usług prawnych

Adwokat Łódź Ceny – koszt prawnika

Wynagrodzenie w każdej sprawie prowadzonej przez adwokatów z kancelarii KDK Adwokat Łódź jest ustalanie indywidualnie. Przy ustalaniu cennika usług prawnych pod uwagę bierzemy takie kwestie jak: stopień złożoności konkretnej sprawy, niezbędny nakład i czas pracy, ilość wymaganej dokumentacji czy liczba osób koniecznych do zaangażowania.

Każdy problem prawny traktujemy priorytetowo oraz z należytą starannością. Przewidujemy natomiast kilka elastycznych modeli rozliczeń. Możliwe jest również dostosowanie sposobu ustalania kosztu usług adwokata do szczególnych potrzeb Klienta. Cennik prawników z kancelarii KDK Adwokat Łódź jest ustlany według dwóch modeli, tj. systemu ryczaltowego oraz systemu godzinowego.

System ryczałtowy

System ryczałtowy jest stosowany w przypadku, gdy możliwe jest oszacowanie z góry wartości zlecenia oraz nakładu potrzebnych prac. Wynagrodzenie jest ustalane z każdym klientem indywidualnie. System stosowany również w zakresie stałej obsługi prawnej przedsiębiorców. W tym przypadku wynagrodzenie ryczałtowe kwotowo za poszczególne okresy, np. tygodnie albo miesiące.

System godzinowy

Wynagrodzenie może być też ustalane na podstawie godzinowego rozliczenia. System godzinowy znajduje zastosowanie, gdy brak jest danych do oszacowania z góry wartości zlecenia oraz nakładu potrzebnych prac. W przypadku stałej obsługi przedsiębiorców system godzinowy jest stosowany jako alternatywa dla wynagrodzenia ryczałtowego.

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza oraz opisanie sprawy w której potrzebują Państwo pomocy.
Nasi Adwokaci skontaktują się telefonicznie lub mailowo - zwykle odpowiadamy w ciągu kilku godzin.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00 - 17:00.

E-mail: sekretariat@kdkadwokat.pl

w wyjątkowych sytuacjach jesteśmy dostępni również poza godzinami pracy.

    Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu uzyskania odpowiedzi na przesłane zgłoszenie