Prawo karne i karne skarbowe

Adwokaci z Naszej Kancelarii oferują profesjonalne usługi w zakresie reprezentacji Klientów  w sprawach karnych, zarówno na etapie postępowania przygotowawczego, sądowego, jak i wykonawczego. Świadczymy kompleksową pomoc prawną także w zakresie spraw karnoskarbowych.

Występujemy w obronie osób, które znalazły się w kręgu zainteresowań organów ścigania także na etapie zatrzymania oraz tymczasowego aresztowania. Wspieramy Klientów w trakcie przesłuchań i konfrontacji. Do każdej sprawy podchodzimy w sposób zindywidualizowany, poszukując najkorzystniejszych rozwiązań procesowych.

Na wyraźne życzenie Klienta, dążymy do konsensualnego zakończenia postępowania karnego. Podejmujemy się obrony w sprawach wielowątkowych, zawiłych pod względem faktycznym oraz prawnym.

Posiadamy niezbędne doświadczenie oraz umiejętności, które w pełni pozwalają na zrealizowanie konstytucyjnego prawa do obrony, natomiast nasze działania zdeterminowane są interesem prawnym oskarżonego (podejrzanego).

Udzielamy pomocy w sprawach karnych nie tylko osobom prywatnym, ale także reprezentujemy interesy Klientów biznesowych. W tym celu wspieramy przedsiębiorców m. in. poprzez przygotowywanie pism inicjujących postępowanie karne wobec nieuczciwych kontrahentów.

Ponadto umożliwiamy wyciągnięcie konsekwencji prawnych w sprawach dotyczących naruszenia tajemnicy przedsiębiorstwa.

Taktyka procesowa jest zawsze konsultowana z klientem.

W codziennej pracy wyróżnia Nas profesjonalizm oraz indywidualna analiza każdej sprawy. Wybierając usługi Naszej Kancelarii będą Państwo informowani o działaniach podejmowanych przez Naszych Prawników, co umożliwi Państwu aktywne uczestniczenie w przebiegu postępowania.
Głównym celem Kancelarii jest Satysfakcja Klientów z jakości świadczonych usług prawnych.

Doradzamy – pomagamy – bronimy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza oraz opisanie sprawy w której potrzebują Państwo pomocy.
Nasi Adwokaci skontaktują się telefonicznie lub mailowo - zwykle odpowiadamy w ciągu kilku godzin.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00 - 17:00.

E-mail: sekretariat@kdkadwokat.pl

w wyjątkowych sytuacjach jesteśmy dostępni również poza godzinami pracy.

    Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu uzyskania odpowiedzi na przesłane zgłoszenie